Britney Spears ayrılık kararıyla ilgili konuştu: Çok uzun zamandır güçlüyü oynuyorum

Şarkıcı Britney Spears, Sam Asghari ile 14 aylık evliliğini bitirme kararıyla ilgili ilk kez konuştu. Sosyal medya hesabından dans ettiği bir videoyu paylaşan Spears, “Herkesin bildiği gibi, Hesam ve ben artık birlikte değiliz… 6 yıl biriyle birlikte olmak için uzun bir süre, bu yüzden biraz şok oldum. Ama nedenini açıklamak için burada değilim çünkü bu hiç kimseyi ilgilendirmez!” ifadelerini kullandı.

Paylaşımını yoruma kapatan Spears, “Dürüst olmak gerekirse bu acıyı artık kaldıramıyorum! Kalbimi eriten o kadar çok mesaj alıyorum ki size teşekkür ediyorum!!! Çok uzun zamandır güçlüyü oynuyorum ve Instagram’ım mükemmel görünebilir ama gerçeklikten çok uzak ve bence hepimiz bunu biliyoruz! Duygularımı ve gözyaşlarımı ve gerçekten nasıl hissettiğimi göstermek isterdim ama her zaman zayıf yönlerimi saklamak zorunda kaldım!” dedi.

Şarkıcı sözlerine, “Babamın güçlü askeri olmasaydım, doktorlar tarafından tedavi edilmem için bir yerlere gönderilirdim! Ama aileye en çok o zaman ihtiyacım vardı! Koşulsuz sevilmeniz gerekiyor, belirli koşullarda değil! Bu yüzden güçlü kalmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Açıkçası çok iyiyim!” diyerek devam etti.

‘BİRBİRİMİZE HEP SAYGI DUYACAĞIZ’

Asghari de ayrılık haberinin ardından, “6 yıllık sevgi ve bağlılığın ardından eşim ve ben yolculuğumuza ayrı bir şekilde devam etmeye karar verdik. Birbirimize hep sevgi ve saygı duyacağız. Onun için en iyisini diliyorum. Olur böyle şeyler! Bu konuda mahremiyet istemek saçma gibi görünüyor o yüzden medyadan nazik ve düşünceli olmalarını rica ediyorum” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir