Didem Soydan’ın Skandal Aşk İtirafı Akıllara Can Bonomo’yu Getirirken Göndermeli Paylaşım Gecikmedi!

Didem Soydan geçtiğimiz günlerde yaptığı aşk itirafıyla gündeme bomba gibi düşünce akıllara tek bir isim gelmişti: Can Bonomo. Aşk itirafının üzerine herhangi bir paylaşım gelip gelmeyeceği merak konusu olmuşken Bonomo’nun eşi Özgü Karayel’in kardeşinden bir yanıt geldi!

Detaylar??

Didem Soydan magazin dünyasının en tartışmalı isimlerinden birisi olmaya devam ediyor.

Gerek kendine has tarzıyla gerek özel hayatıyla magazin dünyasında yakından takip edilen isimlerden bir tanesi. Yaptığı açıklamalar ise her zaman gündem oluyor desek yeridir.

Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde Melis İşiten’in programına konuk oldu ve yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü!

Melis İşiten’in Zaten Şov programına konuk olan Didem Soydan, yaptığı aşk itirafıyla günlerdir konuşuluyor. Burak Deniz, Lider Şahin ve Can Bonomo ile olan ilişkileriyle hatırladığımız Soydan’ın söyledikleri unutulacak gibi de değil!

Didem Soydan, yaptığı açıklamalarda “aşık olduğu tek bir kişi olduğunu fakat isim veremeyeceğini” söyledi.

Üstelik aşık olduğu kişiyi söylememesinin sebebi de aşık olduğu kişinin ‘bir ailesi’ olmasıymış!

Haliyle bu açıklamalar üzerine akıllara gelen tek kişi de Can Bonomo oldu! Didem Soydan ve Can Bonomo 2 yıllık bir ilişkinin ardından 2016 yılında ayrıldıklarını açıklamıştı.

Yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla ayrıldıklarını söyleyen çiftin evlenmesi bile bekleniyordu!

Ayrılıklarının ardından medeni birer açıklamada bulunan çiftten Soydan, ‘Can’ı o kadar seviyorum ki hâlâ, hakkında kötü bir şey söyleyemem zaten.’ ifadelerini kullanmıştı.

Soydan’ın skandal aşk itirafının muhattabı olduğu düşünülen Can Bonomo tarafından ise herhangi bir paylaşım gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu.

Can Bonomo’nun “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar” notunu düştüğü paylaşımı ise birçok kişi tarafından ‘gönderme’ olarak düşünüldü.

Fakat Can Bonomo, iki gün önce çıkardığı ‘Ağla Şimdi Sonsuza Kadar’ şarkısının paylaşımını yaptı.

Merak edenler için şarkıyı da buraya bırakalım.??

Peki bu aşk itirafına Can Bonomo ve Öykü Karayel tarafından bir tepki verildi mi dersiniz?

Öykü Karayel’in kardeşi Ezgi Karayel Instagram hesabından “bunların sanki çocukları var” notunu düştüğü bir fotoğraflarını paylaştı.

Ezgi Karayel’in yaptığı bu paylaşım ise Didem Soydan’ın açıklamalarının sonunda kullandığı ‘Çocukları var’ ifadelerine bir gönderme olduğu düşünülüyor.

Ayrıca Didem Soydan’ın bu açıklamalarına sosyal medyadan da tepkiler gelmeye devam ediyor. ??

??

??

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir